mycall

oferty pracy -

oferty pracy

Firma Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na współpracę norweskich firm z branży human rosources i pośrednictwa pracy z polskimi agencjami rekrutacyjnymi.
Naszym celem jest bycie partnerem, który zapewni inwestorom i wykonawcom wzrost mobilności, uatrakcyjni ich ofertę, a tym samym zagwarantuje sukces. Za priorytet stawiamy sobie jakość wykonywanych usług. Realizujemy projekty na terenie całej Norwegii.
Nasi konsultanci zdobyli swoje doświadczenie podczas wieloletniej współpracy z norweskimi i polskimi firmami z branży rekrutacyjnej i pośrednictwa pracy.

Opis stanowiska:

- czyszczenie, renowacja i konserwacja karoserii,

- czyszczenie i renowacja wnętrz samochodowych,

- odbiór, oraz dostawa aut do klienta,

- przygotowanie samochodu do sprzedaży według zamówienia klienta.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość j.angielskiego

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie w pracy związanej czyszczeniem i renowacją pojazdów,

- wykształcenie średnie,

Oferujemy:

- pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu finalnym z klientem,

- możliwość pracy w renomowanej firmie, oraz zdobycia zagranicznego doświadczenia zawodowego(rozmowy odbywać się będą w pierwszych tygodniach grudnia),

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy (ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzane składki emerytalne, zasiłek rodzinny),

- ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,

- atrakcyjna stawka godzinowa 218 NOK,

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wtorek, 10 Listopad 2015 14:28

Mechanik Samochodowy/ Doradca i Asystent Serwisowy

Napisane przez Admin

Oslo, Drammen, Stavanger, Bergen, Trondheim, Tromsø, Zagranica

Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:
- kontrola, naprawa i eksploatacja pojazdów/pojazdów elektrycznych,
- przygotowanie pojazdu do sprzedaży zgodnie z zamówieniem klienta,
- odbiór, oraz dostawa pojazdów do klienta,
- obsługa klienta, oraz współpraca z innymi działami,
- przeglądy gwarancyjne, kontrola jakości,

Wymagania

- język angielski w stopniu dobrym (wymóg konieczny),
- prawo jazdy kat. B,
- wykształcenie średnie techniczne,
- znajomość naprawy i serwisowania samochodów różnych marek,
- mile widziane doświadczenie z diagnostyką,
- minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia jako mechanik samochodów osobowych,
Oferujemy:
- pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu finalnym z klientem (rozmowy odbywać się będą w pierwszych tygodniach grudnia),
- możliwość pracy w renomowanej firmie, oraz zdobycia zagranicznego doświadczenia zawodowego,

Kursy walut

Kursy walut w eGospodarka.pl
Notowania
28-04-2017
Kurs
( PLN )
Zmiana
DKK 0,5669 - 0,28%
EUR 4,2170 - 0,3%
NOK 0,4526 - 0,07%
USD 3,8696 - 0,21%

stat4u